AMELİYATSIZ GENÇLEŞTİRME TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ
AGTM Uygulamalar
Kırışıklık TedavisiToparlama TedavisiAkne - Skar TedavisiCilt & Vücut BakımıBölgesel ZayıflamaGözenek TedavisiLeke TedavisiAmeliyat İzi SilmeÇatlak TedavisiSelülit TedavisiEpilasyonSağlıklı Yaşam KoçuMedikal Masaj

Vedat Burak Budak Kimdir?

1976 yılında Ankara’da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’ndeki eğitiminden sonra Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nü bitirdi. Bir süre kendine ait restaurantta şeflik yaptıktan sonra, Viyana’ya gitti. Burada pasta sanatı konusunda uzmanlık kazanan Budak, Türkiye’ye döndükten sonra, diyabet hastalarının da gönül rahatlığıyla pasta ve tatlı yiyebilmelerini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Uzun bir araştırma sürecinin ardından sadece diyabetik ve light pasta ve tatlılar üreten Lighties firmasını kurdu. Ardından, Amerika’da diyabetik ürün üretimi ile ilgili araştırmalar yaptı.

American Association Of Nutritional Consultant / Beslenme Uzmanlığı ve International Sport Science Association / Sporcu Beslenmesi bölümlerindeki eğitiminin ardından yurda dönen Vedat Burak Budak, deneyimlerini paylaşmak ve hazırladığı tariflerden daha geniş kitlelerin yararlanmasını sağlamak için bir kitap yayımladı. Halen Türkiye’de yaşayan Budak, yaşam koçluğu ve diyabetik ürün üretimi ile ilgili danışmanlık yapmaktadır.

Sağlık ve beslenme uzmanı
 

Neden Kilo Alırız? 


Tatlı Herkesin Hakkı


0216 355 49 88
Copyright © 2014 Vedat Burak Budak AGTM. Tüm hakları saklıdır.