AMELİYATSIZ GENÇLEŞTİRME TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ
AGTM Uygulamalar
Kırışıklık TedavisiToparlama TedavisiAkne - Skar TedavisiCilt & Vücut BakımıBölgesel ZayıflamaGözenek TedavisiLeke TedavisiAmeliyat İzi SilmeÇatlak TedavisiSelülit TedavisiEpilasyonSağlıklı Yaşam KoçuMedikal Masaj

Bölgesel Zayıflama

Vücudunuzun karın, basen, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, bel ve bacak bölgelerindeki yağlardan kurtulmanız artık hayal değil. Doğru yöntem uygulandığında, fazlalıklarınızdan çok kısa bir sürede, üstelik doğal yollarla kurtulabilirsiniz.

Bölgesel yağ dokusunu kırarak, o bölgeden uzaklaştırmadan gerçek kalıcı bölgesel incelme mümkün değildir. Piyasadaki terapiler, inceltme masajları bu ihtiyaca kalıcı bir çözüm olmamaktadır. Merkezimizdeki son teknolojik cihazlarla, cilde zarar vermeden, cilt altındaki yağ tabakası kusursuz bir kontrolle soğutulup dondurularak kırılmaktadır. Hiç ağrısız, acısız, ilaç ya da kimyasal madde kullanmadan, sorunlu bölgede kırılan yağ dokusunun, vücudun doğal dolaşım sistemi ile dışarı atılması sağlanmaktadır. Bu tedavi sonucunda daha ilk seanstan itibaren, kalıcı bölgesel incelmeyi gözle görülür derecede farkedebilirsiniz.
0216 355 49 88
Copyright © 2014 Vedat Burak Budak AGTM. Tüm hakları saklıdır.