AMELİYATSIZ GENÇLEŞTİRME TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ
AGTM Uygulamalar
Kırışıklık TedavisiToparlama TedavisiAkne - Skar TedavisiCilt & Vücut BakımıBölgesel ZayıflamaGözenek TedavisiLeke TedavisiAmeliyat İzi SilmeÇatlak TedavisiSelülit TedavisiEpilasyonSağlıklı Yaşam KoçuMedikal Masaj

Cilt & Vücut Bakımı

Her yaşta, cildin dengesi çevre koşullarından etkilenir. Hava kirliliği, egzos dumanları, cildin kendi salgıları, mikroorganizmalar, makyaj artıkları cilt üzerinde birikir ve cildin nefes almasını engeller. Bunların yanında nikotin, alkol, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku da cildin yapısını yine olumsuz yönde etkiler.

VBB AGTM’deki profesyonel cilt bakımı, son teknolojik cihazlarla, piyasadaki promosyon ve tanıtım cilt bakımlarının çok ötesinde. Uzman ekibimiz ve sihirli sonuçlar yaratan ithal anti-aging ürünlerle, cildin kolajen yapısı güçlendirilir, yıpranmış olan cildin ihtiyacı olan oksijen sağlanır. 60 dakika süren profesyonel cilt bakımı, tazelenmiş ve güzel görünümde, cildin sıkılaşmasında, beslenmesinde, siyah nokta ve sivilcelerin yok edilmesinde, toksinlerin atılmasında, hücrelerin yenilenmesinde, göz altı morluklarının ve torbalarının giderilmesinde etkilidir.
0216 355 49 88
Copyright © 2014 Vedat Burak Budak AGTM. Tüm hakları saklıdır.