AMELİYATSIZ GENÇLEŞTİRME TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ
AGTM Uygulamalar
Kırışıklık TedavisiToparlama TedavisiAkne - Skar TedavisiCilt & Vücut BakımıBölgesel ZayıflamaGözenek TedavisiLeke TedavisiAmeliyat İzi SilmeÇatlak TedavisiSelülit TedavisiEpilasyonSağlıklı Yaşam KoçuMedikal Masaj

Epilasyon

Epilasyon istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılmasında güvenli, hızlı, etkili, yan etkisi olmayan ve acı vermeyen, kalıcı bir çözüm olarak tüm dünyada kabul görmüştür.
Hem kadınlar hem de erkekler en önemli estetik sorunlarından biri olan aşırı tüylenme probleminden kurtulmak için asırlardır değişik yöntemler kullanılmaktadır. Bildiğimiz tüm geleneksel yöntemlerin yanında, epilasyon uygulamasının en önemli öne çıkan özelliği, bir defada bir tüyden fazlasını kökünden ortadan kaldırabilmesidir ve kanıtlanmıştır.

Bu sebeple; Sırt, omuz, kol, bacak ve yüz gibi daha geniş alanların istenmeyen tüylerden hızla arındırılmasını sağlamaktadır.

Vedat Burak Budak AGTM’de; kişinin yaş, genetik, hormonal faktörler, ilaç kullanımı, metabolizmanın özellikleri de göz önünde bulundurularak tüy yoğunluğuna göre özel programlar hazırlanmaktadır. Hiç acısız, en kısa ve etkili yoldan istenmeyen tüylerden kurtulmanız sağlanmaktadır. Çok ince tüylerde bile etkili olan teknolojik cihazlarımızla, geniş bölgelerden yüz bölgesine, bronz tene de uygulama imkanı ile sizlere hizmet vermektedir.
0216 355 49 88
Copyright © 2014 Vedat Burak Budak AGTM. Tüm hakları saklıdır.