AMELİYATSIZ GENÇLEŞTİRME TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ
AGTM Uygulamalar
Kırışıklık TedavisiToparlama TedavisiAkne - Skar TedavisiCilt & Vücut BakımıBölgesel ZayıflamaGözenek TedavisiLeke TedavisiAmeliyat İzi SilmeÇatlak TedavisiSelülit TedavisiEpilasyonSağlıklı Yaşam KoçuMedikal Masaj

AGTM Nedir?

Vedat Burak Budak AGTM Kliniği’nde gençleştirme ve güzellikte dünyada kullanılan son teknolojileri birleştirerek, ilaçsız ve ameliyatsız elde edilebilecek en iyi sonuçlara ulaşıyoruz. Hem genetik hem de dış etkenlerin cilde negatif etkilerini, vücudun kendini uyarmasını sağlayarak yeniden yapılandırıyor ve maksimum derecede ortadan kaldırıyoruz. Göz çevresi (kaz ayakları), alın bölgesi, ağız çevresi ve yanaklardaki çizgilere ameliyatsız, iğnesiz, ağrısız en doğal yollarla tek seansta gözle görülür fark yaratan uygulamalarla daima genç kalmak şimdi elinizde.

Gençleşme ve kırışıklık tedavilerinin yanında, kliniğimizdeki beslenme ve sağlıklı yaşam koçu Vedat Burak Budak’ın sağlıklı ve genç kalma formülleriyle, ‘daima genç’ kalmak imkansız değil.

Teknolojileri Birleştiriyoruz

Cildimiz diğer tüm organlarımız gibi kronolojik olarak yaşlanır. Cildin yaşlanmasını 2 başlıkta özetleyebiliriz. Zamana karşı koyamız mümkün değildir. Yılların geçmesi ile kasların çalışmasının yavaşlaması ve kolajen dokunun azalmasıyla elastikiyetini kaybeden cilt, yerçekimine karşı koyamaz. Kaslar aşagı doğru çekilir ve varolan yüz mimiklerimiz de kırışıklığın oluşmasında etkilidir.

Uzman Ekip ve Doğru Ekipman

Ancak doğrudan güneşe maruz kalındığında cildimiz olumsuz yönde etkilenir, nem kaybı olur ve kırışıklık oluşumu hızlanır. Doğru güneş kremi kullanmak ve direkt güneş ışınlarınla temasta bulunmaktan kaçınmak gereklidir. Sigara, alkol, kafein, stres, düzensiz uyku ve yanlış beslenme cildimizin kırışıklıklarını doğrudan etkileyen dış etkenlerdir, uzak durmak gereklidir. Ayrıca cildimizin uzun süre makyaj ve benzeri kimyasallarla teması, şehir hayatı, egzos dumanları, hava kirliliği gibi negatif etkiler de cildin nem kaybına, çabuk yaşlanmasına ve kırışmasına yol açar.

0216 355 49 88
Copyright © 2014 Vedat Burak Budak AGTM. Tüm hakları saklıdır.